МИ ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ВИХІДНИХ

+38 (044) 228 02 44

+38 (098) 190-97-71

вул. Здолбунівська 9б, оф. 2, пов.24

Клієнти і партнери
DOMO-210
epicentr
intertop-210
donbassarena1-210
epufloor-210
Fotor-210
fvau-210
izum-210
Liko-210
kan-210
juta-grass-210
mcdonalds-210
park-210
remmers-210
rosehill-210
RR-210
seven-210
sportlife-210
sophia-210
tilia-210
DOMO-210 epicentr intertop-210 donbassarena1-210 epufloor-210 Fotor-210 fvau-210 izum-210 Liko-210 kan-210 juta-grass-210 mcdonalds-210 park-210 remmers-210 rosehill-210 RR-210 seven-210 sportlife-210 sophia-210 tilia-210

Для благоустрою зон відпочинку та дитячих майданчиків компанія Майстерфайбр-Україна пропонує високоякісні покриття для підлоги, що дозволяють створити привабливий зовнішній вигляд і зробити перебування на майданчику безпечним для дітей будь-якого віку.

Ми пропонуємо своїм покупцям доступні ціни на покриття, широкий вибір кольорів, типів та розмірів покриттів для дитячих майданчиків, серед яких кожен зможе вибрати найбільш підходящий для себе варіант. Покриття виготовляються відповідно до високих стандартів якості з використанням найновіших європейських матеріалів та з успіхом використовуються в дитячих садках, школах, у зонах відпочинку та парках, застосовуються як покриття для пішохідних зон та для дизайну міського та заміського ландшафту.

Серед основних переваг можна виділити привабливий зовнішній вигляд покриття та можливість нанесення будь-яких зображень та логотипів, що дозволяє зробити простір для дитячих ігор не тільки безпечним, але й кольоровим та казковим. Вся продукція пройшла суворий контроль якості та має необхідні дозволи та сертифікати.

Гумове покриття для дитячих майданчиків – особливості та переваги

Дитячий майданчик повинен бути не лише безпечним, а й тішити око яскравими кольорами, що так приваблюють маленьких спортсменів та підносять настрій всім, хто поруч. Серед всіх існуючих матеріалів для виготовлення покриттів гумова крихта є максимально підходящим варіантом. Вона практично не має недоліків, а до того ж безпечна та доступна за ціною.

Завдяки використанню високоякісної сировини та новітніх технологій, вироблені нами покриття мають рівну поверхню та насичений однорідний колір, що дозволяє створювати привабливий зовнішній вигляд у дворах будинків, у шкільних залах та на різних дитячих майданчиках.

Основні переваги гумових покриттів для дитячих майданчиків

Зносостійкість. Гумове покриття, вироблене «Майстерфайбр», здатне витримувати серйозні навантаження, практично не схильне до розриву, і в той же час здатне зберігати привабливий зовнішній вигляд довгі роки.
Зручність установки. Монтаж полягає у заливанні складу або укладання гумової плитки на підготовлену площу, що значно прискорює та полегшує процес створення покриття.
Травмобезпека. Всі рухливі ігри так чи інакше є небезпечними для здоров’я, тому варто подумати про забезпечення на майданчику максимальної безпеки. Високі амортизаційні якості, пружність і еластичність гумових покриттів дозволяють уникнути травм при активних заняттях спортом і пом’якшити забиття при падіннях. Спеціальний верхній шар виключає зісковзування ніг під час ігор або тренувань, що дозволяє значно знизити ризик падіння.
Універсальність. Каучукові покриття можуть використовуватись у будь-якому місці, у тому числі у критих приміщеннях та на вуличних майданчиках для проведення спортивних змагань та змагань з різних видів спорту.
Високі експлуатаційні якості. Гумова плитка та наливний настил не бояться сильних морозів та спеки, та здатні зберігати всі свої характеристики протягом тривалого часу.
Мобільність. При використанні гумових плиток монтаж може виконувати навіть не підготовлена ​​людина. За потреби таке покриття збирається, а потім використовується в іншому місці.
Простота догляду. Гумові покриття не вимагають спеціальної обробки, досить просто підтримувати чистоту на майданчику, і вони завжди виглядатимуть охайно.
Створення власного стилю. Велика кількість кольорів і можливість нанесення зображення або логотипу дозволить вам створити зону в дусі корпоративного стилю компанії.
Екологічність. Під час використання гумовий настил не виділяє шкідливих випарів, що підтверджується багаторазовими перевірками якості та безпеки для здоров’я людини та навколишнього середовища.
Можливість корекції нерівностей ландшафту. При використанні наливного покриття фахівці нашої компанії згладжують природні нерівності ґрунту, в результаті отримуючи практично ідеально рівну поверхню.
Високі вологовідштовхувальні характеристики. Покриття з гуми не абсорбує рідину, швидко висихає після дощу, і завдяки цьому на майданчику можна легко підтримувати чистоту та порядок.

Якщо ви хочете купити покриття для дитячого майданчика від якісного виробника та за доступною ціною, зверніться до фахівців «Майстерфайбр» у Києві. Вони докладно розкажуть про всі характеристики пропонованої нами продукції, ознайомлять із правилами експлуатації та оперативно оформлять замовлення. Співпраця з нашою компанією – це завжди зручно та практично, адже ми пропонуємо своїм клієнтам якість та відмінний сервіс на найвигідніших умовах.