МИ ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ВИХІДНИХ

+38 (044) 228 02 44

+38 (098) 190-97-71

вул. Здолбунівська 9б, оф. 2, пов.24

Кроссфит оборудование под ключ, Мастерфайбр
Клієнти і партнери
DOMO-210
epicentr
intertop-210
donbassarena1-210
epufloor-210
Fotor-210
fvau-210
izum-210
Liko-210
kan-210
juta-grass-210
mcdonalds-210
park-210
remmers-210
rosehill-210
RR-210
seven-210
sportlife-210
sophia-210
tilia-210
DOMO-210 epicentr intertop-210 donbassarena1-210 epufloor-210 Fotor-210 fvau-210 izum-210 Liko-210 kan-210 juta-grass-210 mcdonalds-210 park-210 remmers-210 rosehill-210 RR-210 seven-210 sportlife-210 sophia-210 tilia-210

Устаткування для кросфіту

Crossfit – унікальна система загальної фізичної підготовки, ефективність якої доведена спортсменами з усього світу. Її успіх полягає в прекрасній адаптації організму до різних навантажень, підвищення його витривалості та повноцінному фізичному розвитку. Такий функціональний тренінг дозволяє досягати відмінних результатів, опрацьовуючи кожен м’яз тіла. Поєднання бігу, гімнастики, важкої атлетики та інших дисциплін додає різноманітності у процес тренування, захоплює спортсмена та надає йому можливість досягти відмінних результатів.

Але, говорячи про ефективність тренувань, не варто забувати про те, що важливим аспектом є вибір відповідного обладнання для кросфіту. Воно має бути не тільки призначене для людей з різними рівнями фізичної підготовки, але й має відповідати всім вимогам безпеки.

«Майстерфайбр-Україна» пропонує своїм покупцям весь спектр обладнання для кросфіту. Ми зможемо обладнати кроссфіт-зали під ключ або надати окреме кросфіт-обладнання. Це силові функціональні рами CROSSFIT, гумові бампери для штанги або міцні та надійні гумові покриття для кросфіт-залів. Наше обладнання для кросфіту пройшло суворий контроль якості і може використовуватися як для аматорських занять спортом, так і для проведення змагань.

НАША ПРОДУКЦІЯ ТА СПОРТТОВАРИ

Бажаєте відкрити свій власний зал для функціонального тренінгу чи занять Сrossfit, але не знаєте, з чого почати? Наші спеціалісти завжди готові прийти на допомогу! У широкий спектр наших послуг входить консультація з усіх питань, що цікавлять, складання кошторису на обладнання залу та підбір найбільш відповідного товару виходячи з потреб та бюджету. Ми самостійно виробляємо та монтуємо спортивне обладнання та покриття, тому готові запропонувати вам одну з найкращих цін у Києві.

Устаткування для crossfit – яким воно має бути

Для досягнення поставлених цілей та створення ідеального місця для тренувань любителів та професійних спортсменів варто врахувати деякі моменти:

  1. Насамперед гума для кросфіту повинна відповідати всім високим вимогам безпеки для здоров’я людини та травмобезпеки. Наша продукція виробляється з якісної європейської сировини, що є гарантією її міцності та безпеки.
  2. Бампери для штанги мають бути м’якими, але водночас пружними. Завдяки такому поєднанню вдається домагатися необхідної амортизації удару, і при цьому не турбуватися про те, що при кидку можна пошкодити покриття або диск. Крім кросфіту, такий диск може використовуватися для будь-яких занять зі штангою.
  3. Особливу увагу варто приділити вибору покриття для підлоги залу. Воно не повинно бути слизьким, інакше спортсмени ризикують отримати травму. Настил повинен бути еластичним і приємним на дотик, мати вологостійкі характеристики і не повинен абсорбувати вологу, інакше у вашому залі буде повністю відсутня необхідна гігієна, і назавжди оселиться неохайний вигляд і неприємний запах. До того ж, кросфіт-покриття має бути зносостійким та мати високі експлуатаційні характеристики.
  4. Варто подбати і про комфорт спортсменів. Відвідувачі навряд чи ходитимуть до спортзалу, де немає сучасного обладнання та іншого потрібного та зручного інвентарю.

«Майстерфайбр» допомагає легко вирішити цю проблему, пропонуючи своїм покупцям кроссфіт-обладнання, виконане з урахуванням останніх спортивних розробок. Придбати обладнання для кросфіту ви можете у будь-який зручний час у нашому інтернет-магазині. Для цього зв’яжіться зі спеціалістами «Майстерфайбр» за телефонами, вказаними на сайті, і ви зможете дізнатися точну ціну на кросфіт обладнання, отримати вичерпні відповіді на всі питання та оперативно оформити замовлення.

Ми не тільки здійснюємо виробництво обладнання для кросфіт-залу, але й проводимо його швидкий монтаж та укладання підлогового покриття. Співпрацюючи з нашою компанією, ви за короткий час станете власником сучасного, добре укомплектованого фітнес-залу і отримаєте незаперечні переваги перед конкурентами. Ми пропонуємо своїм покупцям тільки якісні товари, що відмінно зарекомендували себе за роки роботи, які мають всі необхідні сертифікати якості та відповідності.