МИ ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ВИХІДНИХ

+38 (044) 228 02 44

+38 (098) 190-97-71

вул. Здолбунівська 9б, оф. 2, пов.24

Клієнти і партнери
DOMO-210
epicentr
intertop-210
donbassarena1-210
epufloor-210
Fotor-210
fvau-210
izum-210
Liko-210
kan-210
juta-grass-210
mcdonalds-210
park-210
remmers-210
rosehill-210
RR-210
seven-210
sportlife-210
sophia-210
tilia-210
DOMO-210 epicentr intertop-210 donbassarena1-210 epufloor-210 Fotor-210 fvau-210 izum-210 Liko-210 kan-210 juta-grass-210 mcdonalds-210 park-210 remmers-210 rosehill-210 RR-210 seven-210 sportlife-210 sophia-210 tilia-210

Покриття для тенісного корту

Сучасне, зручне та практичне покриття для тенісних кортів – це один з головних напрямків роботи компанії «Майстерфайбр-Україна». Ми пропонуємо своїм покупцям професійні та аматорські покриття, здатні задовольнити навіть найвищі запити досвідчених спортсменів. Вся наша продукція виробляється з використанням сучасного обладнання та високоякісної сировини, що відповідає високим європейським стандартам якості та безпеки для здоров’я.

Купуючи продукцію української компанії «Майстерфайбр», ви завжди можете бути впевнені у її екологічності, довговічності та міцності. Всі ці особливості ми гарантуємо наявністю сертифікатів, дозволів, своїм досвідом та професіоналізмом.

Покриття тенісного корту: яким воно має бути?

ТЕНІС – це один із найпопулярніших сучасних видів спорту, і поле, на якому відбувається гра, має відповідати належному рівню. Насамперед покриття повинно мати презентабельний зовнішній вигляд, хороші спортивні характеристики і високі показники міцності.

Покриття кортів можуть бути синтетичними та ґрунтовими. У ґрунтових кортів дуже великі матеріальні витрати при зведенні, короткий сезон експлуатації (залежність від кліматичних факторів), значні витрати на обслуговування, низькі спортивно-технічні властивості. Тому останнім часом найбільшої популярності набувають синтетичні покриття, які не вимагають спеціального обслуговування, а отже, не мають жодних витрат у процесі експлуатації. Термін служби сучасних тенісних покриттів – не менше 10 років. Слід зазначити і незначний вплив погодно-кліматичних факторів на експлуатаційні властивості тенісних покриттів, на відміну від ґрунтових кортів.

Саме синтетичні покриття кортів пропонує наша компанія, яка є лідером у цій галузі. Залежно від побажань замовника, виду ігрового поля та вимог до гри, компанія Майстерфайбр-Україна виготовляє та укладає такі види тенісних покриттів: покриття на основі гумової та EPDM-крихти, штучне трав’яне покриття, акрилове покриття Хард.

Гумо-каучукові наливні покриття для тенісних кортів

Для благоустрою тенісних кортів у критих та відкритих приміщеннях, ми пропонуємо антиковзні водопроникні, шумо-ударопоглинаючі, екологічно чисті покриття, що виробляються з гумової, каучукової крихти та поліуретанової сполучної речовини. Наливні безшовні покриття для тенісних кортів з гумової та каучукової EPDM-крихти — чудовий вибір для аматорських та тренувальних полів.

Переваги використання гумово-каучукових покриттів на тенісному корті:

 • Травмобезпечні, мають всі необхідні спортивні характеристики
 • Довговічні та міцні – наливна (не рулонна) технологія, що забезпечує високу адгезію до основи, а також використання якісних, міцних матеріалів європейського виробництва роблять покриття довговічними та стійкими до зносу.
 • Кольорові – можуть бути виготовлені в широкій гамі кольорів, з можливістю нанесення логотипів, різних зображень. Якщо виділити кольором ігрові зони або нанести кольорові лінії розмітки, майданчик можна зробити багатофункціональним для занять різними видами спорту.
 • Стійкі до високих та низьких температур та температурних змін – експлуатуються за будь-якої пори року, добре переносять погодні випробування нашої кліматичної зони.
 • Водопроникні – пористі, чудово пропускають воду.
 • Легкі в прибиранні – в теплу пору року покриття очищаються напором води, в холодну – звичайне очищення від снігу. Не накопичують забруднення і не вимагають відновлення.
 • Антивандальні – за рахунок монолітності та відсутності швів покриття неможливо деформувати або завдати йому шкоди без застосування спеціальних інструментів.
 • Швидке та якісне виробництво – за наявності готової основи покриття укладається на об’єкті у замовника. Укладаються в будь-яких важкодоступних місцях подібно до монолітного бетону.
 • Екологічно чисті – після полімеризації компонентів покриття стає придатним для експлуатації на дитячих та спортивних майданчиках. Не має запаху.

Штучна трава для тенісних кортів

Трав’яний корт – швидкий тип кортів із низьким відскоком м’яча. Штучна трава складається з поліпропіленових волокон. Існує два види трави: засипна, довжина її ворсу сягає 20 мм; напівзасипна – має ворс завдовжки 10 мм. Штучні волокна вплетені в основу еластичного латексу. Після укладання все це засипається зверху кварцовим піском. Штучну траву можна покласти на щільну «подушку», яка зроблена з гранітного відсіву або на забетоновану поверхню.

Штучна трава вимагає поливу, тому що від ступеня її зволоження залежить жорсткість і те, як швидко відскочить м’яч. Пісок, як і ґрунт, з часом треба буде досипати або ж просто вирівнювати, а в суху погоду його треба зволожувати. До недоліків відноситься те, що за надмірної вологості покрив зі штучної трави буде надто слизьким.

Ми пропонуємо штучну траву тільки від найкращих виробників, які належним чином зарекомендували себе на арені спортивної індустрії. Компанія «Майстерфайбр-Україна» є авторизованим партнером з продажу та встановлення штучних газонів таких концернів: Domosportsgrass (концерн Domo® Sports Grass (Бельгія) та Epufloor Grass (концерн EPUFLOOR ® GmbH (Німеччина, Польща)).

Переваги використання штучної трави на тенісному корті:

 • Привабливий зовнішній вигляд, можливість наносити логотип та забарвлювати у необхідний колір, наносити розмітку різними кольорами.
 • Безпека. Гра на полі з таким покриттям виключає зісковзування ніг
 • Еластичність. Завдяки наявності у складі покриття корту спеціальних компонентів, воно ідеально рівно лягає практично на будь-яку поверхню, і при цьому монтаж не забирає багато часу.
 • Відмінна маневреність. Під час гри на корті зі штучною травою у гравців з’являється можливість повороту та виконання всіх необхідних маневрів для досягнення перемоги.

Тенісне покриття «Хард»

Hard («Хард») – це акрилове покриття, яке використовують при будівництві спортивних майданчиків та тенісних кортів, у т.ч. професійних. Його кольорова гама дуже різноманітна. «Хард» відмінно себе зарекомендував на критих і відкритих кортах. Майданчик під це покриття необхідно забетонувати або заасфальтувати. Укладання в 3-4 шари відносять до жорсткого типу, а покриття, яке має понад сім шарів, вважають травмобезпечним варіантом. Характеризується дуже швидкими та стабільним відскоком м’яча. Залежно від структури покриття може бути дещо швидше або повільніше. Корти з твердим-«Хард» покриттям мають більш жорстку поверхню, що збільшує навантаження на хребет, ноги і суглоби, крім того високе зчеплення взуття з поверхнею і відсутність прослизання вимагає наявність певного взуття.

Основні переваги покриття «Хард»:

 • Доступная цена
 • Высокая прочность и износоустойчивость. По средним подсчетам покрытие выдерживает от 10 лет интенсивной эксплуатации
 • Отличные эксплуатационные качества, которые оценят даже профессиональные спортсмены
 • Устойчивость к минусовой температуре
 • Отсутствие вредных испарений и неприятного «химического» запаха
 • Возможность уложить его как на открытых площадках, так и в закрытых помещениях
 • Отличная амортизация и комфорт на протяжении всей игры
 • Влагоотталкивающие свойства. Поверхность не абсорбирует жидкость, что значительно продлевает срок эксплуатации, и делает ее более комфортной

Детальніше дізнатися про покриття для тенісного корту, умови його укладання, ви можете зв’язавшись з нашими фахівцями. Вони дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять, і допоможуть зробити правильний вибір виходячи з бюджету і потреб.