МИ ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ВИХІДНИХ

+38 (044) 228 02 44

+38 (098) 190-97-71

вул. Здолбунівська 9б, оф. 2, пов.24

Клієнти і партнери
DOMO-210
epicentr
intertop-210
donbassarena1-210
epufloor-210
Fotor-210
fvau-210
izum-210
Liko-210
kan-210
juta-grass-210
mcdonalds-210
park-210
remmers-210
rosehill-210
RR-210
seven-210
sportlife-210
sophia-210
tilia-210
DOMO-210 epicentr intertop-210 donbassarena1-210 epufloor-210 Fotor-210 fvau-210 izum-210 Liko-210 kan-210 juta-grass-210 mcdonalds-210 park-210 remmers-210 rosehill-210 RR-210 seven-210 sportlife-210 sophia-210 tilia-210

1382614049-img-artificial-grass

Штучна трава для спортивних та дитячих майданчиків

Штучна трава – це чудовий аналог справжньої рослинності, який практично не має недоліків, має привабливий вигляд та не вимагає спеціального догляду. Завдяки штучному газону вдається створити доглянутий зовнішній вигляд дитячого майданчика, присадибної території довкола дома або у дворі за мінімально короткі строки. Таке покриття буде тішити око насиченим зеленим кольором та свіжістю цілий рік, а також подарує відчуття комфорту та зручності всім, хто вас оточує.

Штучна газонна трава – оптимальний варіант при будівництві спортивних полів для активних ігор. Часто використовується для обладнання зеленої зони у ландшафтному дизайні або для дитячих ігрових зон.

ЗАСТОСУВАННЯ:

 • футбольні та міні-футбольні поля;
 • поля для бадмінтону та тенісу;
 • хокей на траві;
 • бейсбол;
 • волейбол та регбі;
 • для облаштування присадибної території;
 • дитячі та ігрові майданчики;
 • зони відпочинку та довкола басейну, спільні громадські зони та тераси.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА РУЛОННОГО ГАЗОНУ

FotorCreated1Згідно технології, штучний рулонний газон, являє собою голкопрошивний процес, коли у основі з поліестеру у прошивний спосіб фіксують ворс визначеної довжини, щільності та форми. Після цього на основу з тильного боку накладають шар латексу, що призначений для посилення фіксації ворсу у основу. Штучний газон випускається в рулонах шириною до 4 метрів, що дало йому другу назву — рулонний газон. Довжина такого рулонного газону може варіюватися в широких рамках, але, як правило, не перевищує 70 метрів.

Для підтримування необхідних характеристик спортивного поля використовуються наповнювачі у вигляді кварцового піску та грануляту SBR. Це необхідно для того, щоб покриття отримало конкретні спортивні характеристики – визначений коефіцієнт амортизації, потрібний відскок м’яча, швидкість, з якою буде котитися м’яч тощо, а також для того, щоб збільшити термін придатності штучної трави. Вибір наповнювача визначається задачами, яким має слугувати трава.

ТЕХНОЛОГІЯ УКЛАДАННЯ РУЛОННОГО ГАЗОНУ

zasypka1

 • Підготовка ґрунту під штучне покриття травою.
 • Укладання розділювальних матів. Мати для укладання виготовляються з геотекстилю, або ж за необхідності укладається шар з гумового покриття.
 • Укладка рулонного газону.
 • Врізання декоративних ліній у покриття штучної трави, що використовується при розмітці ігрового майданчика.
 • Засипка кварцовим піском та гумовим гранулятом.

 

МОДЕЛЬНЫЙ РЯД СИНТЕТИЧНОЇ ТРАВИ

Компанія «Майстерфайбр-Україна» є авторизованим партнером з продажу та встановлення рулонних газонів таких концернів:

Трава DOMO SPORT GRASS

2DOMO logo2Domo (Бельгія) – один з провідних світових виробників штучної трави для декору та спорту. Domo створює свою продукцію з 1989 року, використовуючи найбільш прогресивні технології виготовлення волокна, в тому числі інноваційну систему «Heliflex». По всьому світу встановлено понад 50 млн квадратних метрів штучного газону Domo, призначеного для ігор в футбол, хокей на траві, теніс, американський футбол, регбі, гольф та інших видів спорту. Висока якість та екологічна безпека штучної трави Domo підтверджені такими європейськими лабораторіями, як Labosport, ISA, Byggforsk, FMPA. Спортивні об’єкти, облаштовані травою Domo Sport Grass, сертифіковані чисельними професійними федераціями, серед яких FIFA, UEFA, FIH и ITF.

Трава EPUFLOOR GRASS

4EPUFLOOR logo2Epufloor (Німеччина, Польща) – багаторічний досвід, здобутий на ринку штучної трави, Epufloor використовували для розробки нової інноваційної моделі трави Epufloor Grass. Нова марка є відповіддю на потреби ринку. Запровадження просунутих технологій виробництва, найкращих матеріалів та ретельне тестування допомогли розробити високоякісний продукт за адекватною ціною. Параметри трави Epufloor Grass є рівними, а подекуди й перевищують параметри більшості просунутих матеріалів для спортивних покриттів. Epufloor розробила продукти, що дають змогу грати на покритті, еквівалентному справжній траві, яка зустрічається на професійних стадіонах. Але трава Epufloor Grass дешевша в експлуатації та може використовуватися інтенсивніше, ніж натуральна трава.

Трава JUTA GRASS

5JUTA GRASSJUTAgrass (Чехія) є зареєстрованою торговельною маркою компанії JUTA — займається виробництвом штучної трави. JUTA company створена у 1946 році та на сьогоднішній день є членом Асоціації виробників спортивних газонів ESTO, ліцензована FIFA та є членом SAPC and F2S.

JUTAgrass сфокусована на розвитку, виробництві та продажу штучного газону. Торговельна марка була заснована в 2008 році. З того часу JUTAgrass стала вагомим та поважним гравцем на світовій арені виробників штучної трави, провадить свою діяльність у 22 країнах Європи, Азії та Африки.

Трава REFTURF

REFTURF7REFTURF logo2 (Туреччина) – торгівельна марка, яка належить компанії «Reform Spor Sistemleri Ltd. Şti.»(Reform sports) входить до групи компаній «Reform Group». REFTURF — це високоякісний штучний газон для футболу, тенісу, гольфу, хокею на траві, а також інші види декоративних штучних синтетичних покриттів, які випускаються заводом з виробничими потужностями 13.000.000 m2 на рік,
Керуючись принципом «найкраща якість та професійна команда» Reform Group працює по всій Туреччині, а також у 70 країнах світу! Ось вже понад 20 років компанія оснащує та будує спортивні споруди та комплекси. Протягом цього часу було збудовано більш ніж 8000 комплексів.
Продукція REFTURF має турецькі та міжнародні сертифікати, в тому числі TSE, IAAF, ITF, FIFA, ISO 9001.

Штучний газон для спортивних об’єктів та дитячих майданчиків

120037663

Завдяки унікальному поєднанню поліпропіленових ниток та засипки з гумової крихти, в результаті укладання ми отримуємо міцне зовнішнє покриття, яке зрештою дуже нагадую живу траву, але на відміну від неї, не вимагає поливу, додавання добрив, прополювання, а до того ж відрізняється своєю довговічністю.

131586005_11n

Штучний газон широко використовується на спортивних аренах в цілому світі, також в навчальних закладах, де проводяться командні ігри та змагання, для громадських дворових спортивних майданчиків, а також в школах та дитячих садочках. Однією з головних переваг є те, що при використанні штучного покриття не доводиться чекати на сприятливі погодні умови, і можна проводити ігри в будь-яку пору року. Штучний газон комфортний, травмобезпечний та естетичний вид покриття для спортивних і дитячих майданчиків.

l5

ПЕРЕВАГИ ШТУЧНОЇ ТРАВИ

 • Довговічність. Штучна трава — це одне з найбільш одне з найбільш міцних та зносостійких покриттів. На відміну від бетону, асфальту та натуральної рослинності, вона чудово витримує великі навантаження, не боїться механічних пошкоджень, перепадів температур та інших впливів.
 • Додатковий комфорт. Відмінна амортизація дозволяє відчутно знизити навантаження на суглоби. По штучній траві не тільки приємно прогулятися у взуття, але і пройтися по ній босоніж, саме тому вона широко використовується для оздоблення різноманітних водойм та парків.
 • Привабливий зовнішній вигляд. Незважаючи на температурні коливання, покриття цілий рік має чудовий вигляд – не вигоряє на сонці і залишається так само яскравим та міцним на довгі роки.
 • Універсальність. Можливість використання покриття в будь-якому місці: на дачній ділянці, у дворі житлового будинку або в саду, в ландшафтному дизайні, дитячому майданчику або стадіоні, а також на території кав’ярні, ресторану або для вхідної групи. Взимку на покритті можна заливати ковзанку.
 • Швидкий монтаж. Ми пропонуємо своїм покупцям дієве рішення для будь-яких площин і поверхонь – ми вкладемо покриття потрібної форми, довжини і ширини. Покриття поставляється у вигляді рулонів та укладається на підготовану заздалегідь поверхню дуже швидко і якісно.
 • Висока зносостійкість. Навіть при інтенсивному використанні покриття не втрачає своїх експлуатаційних характеристик, здатне витримати високі навантаження (гра в шипованому взутті, катання на ковзанах тощо).
 • Економія під час догляду. Нема потреби у спеціальному догляді (полив, очищення від будяків тощо), достатньо буде лише дотримуватися нескладних рекомендацій наших спеціалістів або раз на рік скористатися сервісним обслуговуванням від нашої компанії, і газон буде виглядати ідеально протягом довгого часу.
 • Пожежна безпека. Матеріал є досить вогнестійким, тому може використовуватися практично на будь-яких об’єктах, роблячи їхню територію ще безпечнішою.
 • Травмобезпека. Відсутність ковзання, пружність та еластичність покриття дозволяє спортсменам і відпочиваючим почуватися впевненіше, і уникати падінь та отримання травм та ударів.
 • Практичність. Правильно укладений газон не потребує заміни і ремонту протягом довгого часу, що дозволяє значно зекономити на повторному благоустрою ділянки.
 • Водонепроникність. Поверхня не абсорбує рідину, а пропускає її крізь себе, тож навіть після сильної зливи поле буде придатним для використання.
 • Екологічність. Не має специфічних запахів, не виділяє шкідливих випаровувань, тому може використовуватися як просто неба, так і на закритих стадіонах та спортивних залах, де тренуються діти.

Обирайте надійного партнера, і ваша вулична територія завжди буде виглядати пречудово!