МИ ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ВИХІДНИХ

+38 (044) 228 02 44

+38 (098) 190-97-71

вул. Здолбунівська 9б, оф. 2, пов.24

Клієнти і партнери
DOMO-210
epicentr
intertop-210
donbassarena1-210
epufloor-210
Fotor-210
fvau-210
izum-210
Liko-210
kan-210
juta-grass-210
mcdonalds-210
park-210
remmers-210
rosehill-210
RR-210
seven-210
sportlife-210
sophia-210
tilia-210
DOMO-210 epicentr intertop-210 donbassarena1-210 epufloor-210 Fotor-210 fvau-210 izum-210 Liko-210 kan-210 juta-grass-210 mcdonalds-210 park-210 remmers-210 rosehill-210 RR-210 seven-210 sportlife-210 sophia-210 tilia-210

Вхідна група будь-якої організації повинна не тільки виглядати презентабельно, але і бути зручною та безпечною для відвідувачів та співробітників. Під’їзні території, сходи, пандуси та вестибюлі – це обличчя будь-якої компанії, яка піклується про свій імідж та статус.

Компанія «Майстерфайбр» пропонує своїм клієнтам антиковзкі килими на основі каучукової та гумової крихти, які можна використовувати як на вуличній території, так і у приміщеннях (наприклад, у вестибюлях).

Вся наша продукція виробляється з якісної європейської сировини з використанням новітніх технологій, що дозволяє досягати чудового співвідношення високої якості, міцності та привабливого зовнішнього вигляду.

Консультації за тел.:
(044) 228-02-44, (067) 613-90-58

АНТИКОВЗКІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ ПІДЛОГИ

Антиковзкі гумові покриття виготовляються наливним методом або у вигляді килимів необхідних розмірів, з використанням гумової/каучукової крихти та поліуретанової сполучної речовини. Вони відрізняються від своїх аналогів високими експлуатаційними характеристиками та стійкістю до перепадів температур. Навіть у холодну пору року поверхня залишається безпечною для пішоходів, що дозволяє уникати виникнення травм. Різна товщина настилів робить доступним їх використання у будь-яких приміщеннях та на вуличних майданчиках.

ВИДИ ПОКРИТТІВ

– МАЙСТЕРФЛОР – являє собою тонке тришарове покриття.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАНН

Застосовуються на всіх комерційних, державних та приватних об’єктах, таких як: школи, дитячі садки, різноманітні спортивні установи, офіси, торговельні центри, склади та виробництва. Широко застосовні для вхідної зони, сходів, пандусів, заїздів автомобілів та інших поверхонь, де необхідно досягти ефекту антиковзання та надати вхідній зоні привабливого зовнішнього вигляду. Залежно від товщини настилу він може використовуватися як у самому приміщенні, так і на території перед ним.

ПЕРЕВАГИ

Привабливий зовнішній вигляд. Можливість нанесення фірмового логотипу, різних зображень і кольорових розміток дозволяє урізноманітнити оздоблення вхідної групи, і зробити її яскравою та незабутньою.
Простий догляд. Чищення покриття здійснюється за допомогою мітел або напором води.
Зручність укладання. Нанесення антиковзного покриття не забирає у наших фахівців багато часу, і вам не доведеться надовго призупиняти діяльність компанії, щоб змінити вигляд вхідної групи.
Додатковий комфорт. Пружний та еластичний гумовий килим виглядає естетично та створює додаткову амортизацію.
Стійкість до негоди та температурних перепадів. Навіть у лютий мороз та у сильний дощ поверхня зберігає всі свої властивості, не тріскаючись і не кришачись.
Травмобезпека. Створення ідеально рівного та не ковзного покриття особливо актуальне у зимово-весняний сезон. Утворення льоду на плитці, асфальті, бетоні або звичайному грунті призводить до падіння та отримання травм. Гумове покриття дозволяє помітно знизити ковзання ніг по поверхні, і пішоходи чи відвідувачі вашого закладу почуватимуться набагато впевненіше.
Універсальність. Покриття може використовуватися для басейнів, сходів, сходових майданчиків, ганку, доріг та інших територій на вулиці та в приміщенні, де необхідно убезпечити людей та зробити приміщення чи майданчик привабливішим.
Стійкість до механічних пошкоджень. Згідно з численними випробуваннями, поверхня гуми або каучуку здатна витримувати колосальні навантаження, тому вона є оптимальним варіантом для приміщень з високою прохідністю.
Екологічність. Вся наша продукція пройшла суворий контроль якості і має всі необхідні сертифікати відповідності. Під час експлуатації підлога не виділяє шкідливих випарів, тому може використовуватися в закритих приміщеннях, у тому числі там, де постійно перебувають діти.
Вологостійкість. Покриття не абсорбує вологу, і завдяки його вологовідштовхувальним характеристикам чистота, гігієнічність та привабливий зовнішній вигляд зберігаються протягом тривалого часу.
Міцність та зносостійкість. Наші покриття виробляються з високоякісної сировини, що дозволяє гарантувати їхню міцність і довговічність. Навіть через роки ваша вхідна група виглядатиме, як нова, і при цьому всі важливі властивості та характеристики покриття збережуться.

«Майстерфайбр-Україна» посідає лідерські позиції з виготовлення різних підлогових покриттів, ми встигли зарекомендувати себе як надійний та сумлінний партнер. Широкі технічні можливості дозволяють нам вирішити навіть найскладніші завдання щодо облаштування об’єкта, враховуючи при цьому всі побажання та переваги клієнта. Для отримання більш детальної інформації про всі особливості продукції та ціни на виготовлення та монтаж вам необхідно зв’язатися з нашими фахівцями.

Співпрацюючи з нами, ви не тільки маєте можливість купити якісне та довговічне покриття безпосередньо від виробника, але й отримуєте відмінний сервіс та широкий спектр додаткових послуг.