МИ ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ВИХІДНИХ

+38 (044) 228 02 44

+38 (098) 190-97-71

вул. Здолбунівська 9б, оф. 2, пов.24

Клієнти і партнери
DOMO-210
epicentr
intertop-210
donbassarena1-210
epufloor-210
Fotor-210
fvau-210
izum-210
Liko-210
kan-210
juta-grass-210
mcdonalds-210
park-210
remmers-210
rosehill-210
RR-210
seven-210
sportlife-210
sophia-210
tilia-210
DOMO-210 epicentr intertop-210 donbassarena1-210 epufloor-210 Fotor-210 fvau-210 izum-210 Liko-210 kan-210 juta-grass-210 mcdonalds-210 park-210 remmers-210 rosehill-210 RR-210 seven-210 sportlife-210 sophia-210 tilia-210

ПОКРИТТЯ ДЛЯ СПОРТИВНИХ ЗАЛІВ

Покриття підлоги у спортзалі має бути не тільки зручним, а й абсолютно безпечним для спортсменів.

Під час вибору відповідного матеріалу для свого приміщення, обов’язково зверніть увагу на гумові рулонні мати і підлогу. Це інноваційне покриття для підлоги відповідає всім європейським стандартам якості, і виготовляється за допомогою останніх розробок і новітніх технологій. Різна товщина матеріалу дозволяє вибрати найбільш вдале покриття для будь-яких спортивних та фітнес залів, залежно від розмірів та особливостей діяльності.

«Майстерфайбр» пропонує своїм покупцям якісні, довговічні та міцні покриття, які витримують вагу будь-яких тренажерів та іншого інвентарю. До того ж, така підлога виключає зісковзування ніг спортсменів під час виконання вправ, і робить тренування безпечнішим та ефективнішим. Рулонні покриття та наливна підлога для спортзалів є справжньою знахідкою для тих замовників, які хочуть забезпечити стабільність, довговічність та уникнути виникнення нещасних випадків під час занять та змагань. Монтаж підлог для спортзалів не забирає багато часу, і дозволяє за короткий час у буквальному сенсі перетворити та вдосконалити будь-яку залу.

Якісне покриття для підлоги в тренажерний та фітнес зал

Гумові мати різних розмірів, рулонні та наливні покриття широко використовуються в приміщеннях всіх типів і розмірів. Спортивні покриття для спортивних та тренажерних залів виготовляються з кольорових каучукових гранул і крихти, поліуретанових та епоксидних смол.

Універсальне покриття для тренажерного залу виконує одразу кілька функцій: захищає спортсменів від отримання травм та забитих місць, дозволяє надійно встановити тренажери у потрібне місце, та надає приміщенню привабливого зовнішнього вигляду, доповнюючи його інтер’єр. Можливість створення індивідуального малюнка, розмітки та нанесення логотипу робить рулонну підлогу однією з найпопулярніших серед покупців по всьому світу.

Основні переваги гумових покриттів:

  • Висока стійкість до механічних та точкових навантажень, еластичність та пружність. Матеріал може використовуватися в будь-яких приміщеннях, у тому числі спортивних залах та фітнес-клубах, у місцях проведення змагань з бігу, гольфу та інших видів спорту.
  • Протиковзка поверхня і висока амортизація. Особливе гумове покриття унеможливлює виникнення незручностей та отримання травм під час тренування, а амортизуючі властивості допомагають зробити заняття більш ефективними.
  • Відсутність відблисків. Матова поверхня виключає появу світлових відблисків, і робить тренування більш комфортним та безпечним.
  • Зносостійкість. Міцність та надійність – ось основні характеристики рулонного покриття, саме тому все більша кількість великих компаній, шкіл та спортивних комплексів вибирають для своїх приміщень саме гумове покриття.
  • Стійкість до механічних пошкоджень, у тому числі до ковзанів, шипованого взуття та інших впливів. Навіть при не дуже акуратному поводженні гумова підлога протягом тривалого часу не втрачає свого привабливого вигляду.
  • Мають вологовідштовхувальні властивості. Настили з гуми не абсорбують рідину, що дозволяє забезпечити в залі для спорту гігієнічність та чистоту.
  • Не вимагають спеціального догляду. Сучасне гумове покриття не потрібно обробляти особливими засобами, досить просто підтримувати чистоту за допомогою вологого та сухого прибирання.
  • Легкість монтажу. Рулонні гумові мати для важкої атлетики та інших видів спорту укладаються в залах на зразок звичайного домашнього килима, не забираючи багато часу. Вам не доведеться надовго закривати спортивний зал, щоб зробити його більш зручним та комфортним.

ЗАСТОСУВАННЯ

Область застосування матеріалу дуже велика, він широко використовується в центрах дозвілля, у виставкових залах, торгових центрах, а також на всіх спортивних об’єктах: у фітнес-клубах, гольф-клубах, центрах боулінгу, школах, клубах, спорткомплексах, залах для занять важкою атлетикою тощо. Залежно від розмірів приміщення та його характеристик наші консультанти підберуть оптимальний варіант, і ви обов’язково залишитеся задоволені співпрацею з нашою компанією.

Уточнити ціни на різні настили та купити нашу продукцію ви можете, зателефонувавши за телефоном, вказаним нагорі сторінки або оформивши заявку прямо з сайту. Підлогове покриття від такого відомого українського виробника, як «Майстерфайбр», — це гарантія якості та довговічності, відмінні експлуатаційні характеристики та привабливий зовнішній вигляд на довгі роки!