МИ ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ВИХІДНИХ

+38 (044) 228 02 44

+38 (098) 190-97-71

вул. Здолбунівська 9б, оф. 2, пов.24

Клієнти і партнери
DOMO-210
epicentr
intertop-210
donbassarena1-210
epufloor-210
Fotor-210
fvau-210
izum-210
Liko-210
kan-210
juta-grass-210
mcdonalds-210
park-210
remmers-210
rosehill-210
RR-210
seven-210
sportlife-210
sophia-210
tilia-210
DOMO-210 epicentr intertop-210 donbassarena1-210 epufloor-210 Fotor-210 fvau-210 izum-210 Liko-210 kan-210 juta-grass-210 mcdonalds-210 park-210 remmers-210 rosehill-210 RR-210 seven-210 sportlife-210 sophia-210 tilia-210

Штучна трава для футболу Domo Sports Grass

Domo (Бельгія) – один з провідних виробників штучної трави для декору і спорту. Domo створює свою продукцію з 1989 року, використовуючи найбільш прогресивні технології виробництва волокна, в тому числі інноваційну систему «Heliflex». По всьому світі встановлено понад 50 млн. квадратних метрів штучного газону Domo, що призначений для гри в футбол, хокей на траві, теніс, американський футбол, регбі, гольф та інших видів спорту.

Висока якість та екологічна безпека штучної трави Domo підтверджені такими європейськими лабораторіями як Labosport, ISA, Byggforsk, FMPA. Спортивні об’єкти, облаштовані травою Domo Sport Grass, сертифіковані чисельними професійними спортивними федераціями, серед яких FIFA, UEFA, FIH и ITF.

DOMO FOOT55F

Штучна фібрилірована трава, розроблена спеціально для футболу, заповнюється піском та гумовою крихтою. Невисока ціна дозволяє використовувати модель в проектах з обмеженим бюджетом, створюючи футбольні поля найвищого рівня (відмінний вибір для пришкільних стадіонів та універсальних спортивних майданчиків).

Штучна трава Domo Foot 55F, розроблена спеціально для футболу. Виготовляється з фібрилірованого ворсу, заповнюється піском та гумовою крихтою. Невисока ціна дозволяє використовувати модель в проектах з обмеженим бюджетом, створюючи футбольні поля найвищого рівня (чудовий вибір для пришкільних стадіонів та універсальних спортивних майданчиків). Фібрилірований ворс скорочує розсипання піщано-каучукової засипки, що дозволяє знизити необхідність частого обслуговування штучного газону та зменшити витрати на експлуатацію.

Висота ворсу 55 мм є оптимальною для гри в футбол. Така висота отримується за рахунок збільшення шару засипки з гумової крихти. Завдяки цьому ж покриття краще пропускає воду, підвищується амортизація та знижується ризик отримання травм.

Переваги штучної трави Domo Foot 55F:
1. високий комфорт гри – завдяки амортизуючому шару з гумової крихти знижується навантаження на суглоби спортсменів, знижується ризик отримання травм (а це особливо важливо для дитячого спорту);
2. низькі витрати на експлуатацію – фібрілірований ворс скорочує розсипання піщано-каучукової засипки. Це дозволяє рідше обслуговувати штучний газон та скорочує витрати на експлуатацію;
3. доступна ціна – використання фібрілірованих ниток значно знижує вартість покриття та робить Foot 55F на 10-15% дешевшим за аналоги, виготовлені з монофіламентного ворсу.

Стандарти відповідності: концепція якості FIFA 1 зірка; європейський стандарт EN 15330-1; німецький стандарт DIN 18035-7.

 

DOMO SLIDE DS

Штучна монофіламентна трава з ромбоподібним перерізом ворсу, яка заповнюється піском та гранулятом. Монофіломентні волокна ромбоподібної форми мають відміну еластичність та міцність. Підтвердженням цього є сертифікати FIFA 1 зірка та FIFA 2 зірки. Працюючи над розробкою моделі Slide DS, спеціалісти компанії Domo добилися найкращих результатів в області міцності покриття та комфорту спортсменів під час гри. Domo Slide DS є оптимальним вибором для багатофункційних майданчиків та пришкільних стадіонів, оскільки поєднують у собі високу якість, зносостійкість та низьку вартість.

Переваги штучної трави Domo Slide DS:
1. високий рівень комфорту для гри. Завдяки засипці з піску та грануляту ворс трави завжди залишається прямим, в результаті характеристики прокочування м’яча максимально наближені до натурального газону. Ворс унікального ромбоподібного перерізу миттєво відновлює свою форму після перебування на ньому спортсменів. Щільна структура штучної трави Slide DS (> 100000 нитей/м2) гарантує мінімальну міграцію піску та гумового грануляту.
2. Довговічність. Ромбоподібна форма ворсу забезпечує відмінну зносостійкість. Згідно результатів тесту LISPORT на зносостійкість волокно залишається без змін після 50 000 циклів, що відповідає 10-15 рокам експлуатації штучної трави на футбольному полі. Також поліетиленовий ворс Slide DS відрізняється чудовою стійкістю до впливу УФ-променів.
3. Низька ціна. Обираючи Slide DS, ви отримуєте покриття найвищого рівня за ціною китайських та турецьких аналогів. Еластичний ворс дозволяє легко засипати штучну траву піском та гумовим гранулятом, що значно полегшує встановлення, економить час та знижує вартість монтажу.

Стандарти відповідності: концепція якості FIFA 1 і 2 зірки; європейський стандарт EN 15330-1; німецький стандарт DIN 18035-7; французький стандарт NFP90-112; голландський стандарт NOCNSF-KNVB2-15

 

DOMO RURAFORCE

Монофіламентна штучна трава. В моделі використано трижильного перерізу завтовшки 450 мікрон. Особлива форма волокна забезпечує надзвичайно високу міцність, а використання спеціальних полімерів робить газон дуже м’яким. Покриття відповідає найвищим вимогам, сертифікати FIFA 1 зірка та FIFA 2 зірки дозволяють застосовувати DuraForce на полях будь-якого рівня.

Завдяки збільшеній товщині та унікальній трижильній формі ворсу покриття DuraForce довше зберігає вертикальне положення, що дозволяє рідше обслуговувати штучний газон. Підвищена зносостійкість, малі витрати на обслуговування та високий комфорт гри – все це штучна трава DuraForce.

Переваги штучної трави Domo DuraForce:
1. Підвищена міцність. Більшість штучних газонів виготовляються з ворсу товщиною 150 – 300 мікронів, у DuraForce використовується волокно завтовшки 450 мікронів. Це робить покриття більш зносостійким та підвищує його стійкість до УФ-випромінювання. За результатами тесту LISPORT волокно покриття залишається постійним після 100 000 циклів.
2. М’якість. Гравці перебувають у постійному контакті з полем. Як правило, покриття, виготовлені з ворсу збільшеної товщини, дуже швидко стають жорсткими і твердими. У газоні DuraForce використовується інноваційний полімерний ворс, він залишається м’яким та комфортним для заняття спортом.
3. Сертифікат FIFA 1 зірка та FIFA 2 зірки.
4. Унікальна трижильна форма ворсу.
5. Стійкість до УФ-випромінювання.

Стандарти відповідності: Концепція якості FIFA 1 і 2 зірки; Німецький стандарт DIN 18035-7; Французький стандарт NFP90-112; Європейський стандарт EN 15330-1; Голландський стандарт NOCNSF-KNVB2-15

 

DOMO CHAMPION S PRO

Монофіламентна штучна трава. У моделі використано унікальний ворс спіралеподібної форми Heliflex. Особлива форма ворсу та застосування сучасних полімерів забезпечує комфорт під час гри, що підтверджують сертифікати FIFA.

Завдяки технології Heliflex після настилу ворсинки стоять вертикально, тож немає необхідності розчісувати покриття перед засипанням наповнювача. Це забезпечує значну економію часу під час монтажу. Покриття Champion S Pro однаково чудово пасуватиме для стадіону та невеликого спортивного майданчика.

Переваги штучної трави Domo Champion S Pro:
1. Природний зовнішній вигляд. Колір ворсу, що використовується в моделі, точно збігається з відтінками натуральної трави. Технологія Heliflex та заповнення піском і гумовою крихтою роблять покриття практично не відмінним від натуральної трави.
2. Високий комфорт протягом гри. Унікальна форма ворсу дозволяє зберігати вологу в покритті, що забезпечує додаткове охолодження, безпеку та комфорт під час гри.
3. Відмінна зносостійкість. Використання сучасних полімерів та спеціальна форма нитки забезпечують відмінну зносостійкість. Термін служби покриття 15 років за умови дотримання правил експлуатації.
4. Сертифікати FIFA

Стандарти відповідності: Концепція якості FIFA 1 и 2 зірки; Німецький стандарт DIN 18035-7; Європейський стандарт EN 15330-1; Голландський стандарт NOCNSF-KNVB2-15

 

DOMO VARIOSLIDE S PRO

Революційний штучний газон, який візуально практично не відрізнити від натуральної трави. В моделі використана запатентована система «Duo Yarn System». Система «Duo Yarn System» складається з гвинтоподібного монофіламентного ворсу Heliflex та фібрілированого ворсу унікальної форми Monotape. Покриття об’єднує в собі найкращі якості фібрілірованої та монофіламентної пряжі. Це дозволяє оберігати його від розсипання та змішування піщано-каучукової засипки під впливом навантажень від взуття гравців, що є найважливішим фактором в сучасних умовах експлуатації. Покриття має унікальні амортизаційні якості, які зводять нанівець імовірність травми суглобів у спортсменів. За рахунок волокон гвинтоподібної форми матеріал здатний протягом тривалого часу утримувати вологу, що додає йому додаткової м’якості, комфорту під час гри та дозволяє уникати опіків шкіри. Обираючи VarioSlide ви отримуєте штучну траву найвищого рівня.

VarioSlide S Pro володіє чудовою зносостійкістю завдяки використанню сучасних полімерів. Використання технології Heliflex дозволяє економити час під час монтажу покриття, а фібрілірований ворс Monotape значно знижує витрати на обслуговування газону.

Переваги штучної трави Domo VarioSlide S Pro:
1. Мінімальна міграція засипки. Використання комбінованого ворсу дозволяє максимально скоротити розсипання піщано-каучукової засипки. Це дозволяє рідше обслуговувати покриття та скорочує витрати на експлуатацію.
2. Додаткове охолодження. Фібріліровані волокна перешкоджають безпосередньому впливу сонячних променів на гумово-каучукову засипку, що значно скорочує нагрівання покриття, а монофіламентні ворсинки гвинтоподібної форми затримують вологу.
3. Сертифікат FIFA 1 зірка та FIFA 2 зірки.

Стандарти відповідності: Концепція якості FIFA 1 и 2 зірки; Німецький стандарт DIN 18035-7; Французький стандарт NFP90-112; Європейський стандарт EN 15330-1; Голландський стандарт NOCNSF-KNVB2-15; Швейцарський стандарт ESSM105D

 

DOMO CHAMPION ASCARI

Штучна трава четвертого покоління, розроблена спеціально для футболу. В моделі використовується система ворсу «Natural Resilience System», яка складається зі щільної монофіламентної пряжі з «підшерстком». Завдяки збільшеній щільності ворсинок (›400000 ниток/м2) та їхній особливій формі не потрібно заповнювати покриття кварцовим піском або гумовою крихтою. Штучні газони четвертого покоління не мають сертифікатів FIFA, але вони чудово підходять для любительського спорту. Ще однією перевагою незасипних газонів є можливість тимчасового встановлення на двосторонній скотч, це дає можливість в короткі терміни підготувати майданчик для гри в футбол в будь-якій залі або на будь-якому вуличному майданчику.

Переваги штучної трави Domo Champion Ascari:

1. Високий рівень комфорту під час гри. Система «Natural Resilience System» забезпечує характеристики прокочування м’яча, максимально наближені до натуральної трави. Особлива форма та підвищена щільність дозволяє ворсинкам стояти прямо навіть без заповнювача.
2. Природний зовнішній вигляд. Використання ворсу рифленої форми з ребром жорсткості в центрі дозволяє отримати ідеальну подібність до натуральної трави.
3. Можливість тимчасового встановлення. Можна швидко встановлювати і демонтувати покриття необмежену кількість разів. Це дає можливість, наприклад, використовувати спортивну залу, облаштовану паркетом, в якості футбольного поля, а за необхідності, демонтувавши штучну траву, провести матч з баскетболу або концерт.
4. Низька вартість обслуговування під час експлуатації.

Стандарти відповідності: Стандарт KNVP-Plus; Європейський стандарт EN 15330-1; Голландський стандарт NOCNSF-KNVB2-15; Швейцарський стандарт ESSM105D