МИ ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ВИХІДНИХ

+38 (044) 228 02 44

+38 (098) 190-97-71

вул. Здолбунівська 9б, оф. 2, пов.24

Спортивные покрытия, Киев.
Клієнти і партнери
DOMO-210
epicentr
intertop-210
donbassarena1-210
epufloor-210
Fotor-210
fvau-210
izum-210
Liko-210
kan-210
juta-grass-210
mcdonalds-210
park-210
remmers-210
rosehill-210
RR-210
seven-210
sportlife-210
sophia-210
tilia-210
DOMO-210 epicentr intertop-210 donbassarena1-210 epufloor-210 Fotor-210 fvau-210 izum-210 Liko-210 kan-210 juta-grass-210 mcdonalds-210 park-210 remmers-210 rosehill-210 RR-210 seven-210 sportlife-210 sophia-210 tilia-210

Розвиток спортивної культури, сучасні тенденції, а також турбота про власне здоров’я та здоров’я оточуючих диктують нові правила у підході до облаштування спортивних майданчиків та залів. Насамперед — це правильний вибір та встановлення синтетичних спортивних покриттів. Вони можуть бути універсальними, профільними, професійними та аматорськими. Завдання у всіх одне — захистити спортсменів від травм, надати естетичного зовнішнього вигляду, спростити догляд та обслуговування, збільшити термін служби та залучати своєю зручністю та зовнішнім виглядом людей до спорту.

Спортивні покриття для підлоги, які укладає компанія «Майстерфайбр-Україна», характеризуються великою довговічністю, стійкістю до зовнішніх факторів і постійним збереженням своєї якості, до всього іншого повністю безпечні, як в екологічному плані, так і для фізичного здоров’я людей.

Пропоновані нами покриття розроблені спеціально для спортивних майданчиків різного призначення, як критих так і відкритих (футбольні поля, баскетбол, тенісні корти та настільний теніс, волейбол, бадмінтон, гандбол, воркаут, важка атлетика, легка атлетика), спортивних залів широкого спектру використання (фітнес-зали, зали важкої атлетики, кросфіт-зали, тренажерні зали, легкоатлетичні та гімнастичні зали). Ми можемо запропонувати як професійне так і аматорське покриття відповідно до вимог замовника, технічних особливостей основи та приміщення (або майданчика) та цінової політики.

СПОРТИВНІ ПОКРИТТЯ ДЛЯ РІЗНОГО ВИКОРИСТАННЯ:

ОСНОВНІ ВИДИ ПОКРИТТІВ:

  • штучна трава
  • гумові наливні безшовні покриття (і покриття з EPDM-каучуковою крихтою)
  • поліуретанові наливні безшовні покриття
  • акрилові покриття
  • рулонні гумові покриття (мати гумові з EPDM-каучуковою крихтою)
  • гумова та пластикова плитка

child-613199_1280Штучна трава – високотехнологічне синтетичне покриття, що має природний вигляд та відмінну європейську якість. Це прекрасний аналог справжньої рослинності, що практично не має недоліків, виглядає привабливо і не вимагає спеціального догляду, довговічна. Штучна трава призначена для футбольних полів, полів для регбі, гольфу, хокею на траві, тенісних кортів, універсальних спортивних майданчиків тощо. Штучний газон виготовляється методом тафтингу з поліпропіленового, поліамідного або поліетиленового волокна. Ці волокна стійкі до різних атмосферних впливів.

Polymeric-1024x707Гумове наливне безшовне покриття — виготовляється з гумової SBR, каучукової EPDM крихти та поліуретанової сполучної речовини. Укладається монолітно в будь-яких важкодоступних місцях на жорстку і сипку основу. Застосовується для універсальних спортивних майданчиків для занять різними видами спорту, для воркауту, спортивних залів та інших спортивних об’єктів.

4ffПоліуретанове безшовне покриття – яскраві, екологічно чисті, безшовні та м’які багатофункціональні системи, що мають точкову еластичність. Вони не токсичні та безпечні для внутрішнього оздоблення приміщень. Являє собою послідовно укладені шари поліуретану, гумової підкладки, ґрунтовки, компонентів, що вирівнюють та матують. Можуть бути застосовані у дитячих та спортивних приміщеннях, у виставкових та концертних залах та інших місцях, що часто експлуатуються, і де необхідні яскраві, міцні, і в той же час травмобезпечні та екологічні покриття.

Tennis Courts (1)Акрилове покриття – це покриття має другу назву «Хард»-покриття, що застосовується для тенісних кортів, а також для інших спортивних майданчиків, де потрібно забезпечити жорсткість та швидкий відскок м’яча. Укладається на ідеально рівну жорстку основу. В основі акрилового покриття може бути бетон або асфальт, які покриваються зверху синтетичним шаром (акриловим двокомпонентним композитом), що надає поверхні кольору, а також деякі характеристики відскоку м’яча.

RPEV_8_Insitu_LargeРулонне гумове покриття – універсальне гумове покриття, являє собою гумові мати в рулонах, різних товщин і різної щільності. Може бути чорного кольору з вкрапленнями кольорового каучуку або мати яскраву каучукову поверхню. Найбільш популярно для тренажерних, гімнастичних та фітнес залів, кросфіт-залів, оптимально підходить для льодових стадіонів, роздягальнь, місць з підвищеним навантаженням. Процес укладання подібний до укладання лінолеуму. Покриття має високі експлуатаційні характеристики.

20Гумові та пластикові плити — являють собою плитку різної товщини та розмірів, може бути гумовою (виконана заводським методом гарячого пресування) або пластиковою. Це найбільш універсальний вид покриття, менш довговічний ніж наливні покриття – це пов’язано з наявністю стикувальних швів. Але завдяки цьому технологічно прості в укладанні. Застосовуються у громадських зонах, на дитячих, спортивних та універсальних майданчиках. Відмінний варіант для облаштування тимчасових та розбірних спортивних об’єктів.

Величезний асортимент спортивних покриттів, сертифіковані матеріали, ТУ на всі види покриттів власного виробництва, вимоги та побажання замовників, досвід роботи на внутрішньому ринку, попит та цінова політика, ефективна співпраця з європейськими заводами-виробниками високоякісної сировини – це гарантія якості покриттів, що пропонуються компанією «МАЙСТЕРФАЙБР- Україна».

Підготовка твердої основи

Підготовка сипучої основи