МИ ПРАЦЮЄМО
БЕЗ ВИХІДНИХ

+38 (044) 228 02 44

+38 (098) 190-97-71

вул. Здолбунівська 9б, оф. 2, пов.24

Клієнти і партнери
DOMO-210
epicentr
intertop-210
donbassarena1-210
epufloor-210
Fotor-210
fvau-210
izum-210
Liko-210
kan-210
juta-grass-210
mcdonalds-210
park-210
remmers-210
rosehill-210
RR-210
seven-210
sportlife-210
sophia-210
tilia-210
DOMO-210 epicentr intertop-210 donbassarena1-210 epufloor-210 Fotor-210 fvau-210 izum-210 Liko-210 kan-210 juta-grass-210 mcdonalds-210 park-210 remmers-210 rosehill-210 RR-210 seven-210 sportlife-210 sophia-210 tilia-210

Покриття для бігових доріжок

Зручна та безпечна бігова доріжка – це невід’ємна частина будь-якого сучасного стадіону. Компанія «Майстерфайбр-Україна» представляє до вашої уваги гумове покриття для бігових доріжок, яке не має аналогів. Унікальний верхній шар дозволяє уникати ковзання під час інтенсивних занять спортом практично в будь-яку погоду, а амортизуюча підкладка надає впевненості у своїх силах і створює додатковий комфорт для кожного, хто проводить тренування. Особливі компоненти складу дозволяють створювати довговічні, стійкі до зовнішніх впливів настили, які не потребують особливого догляду, та можуть використовуватись у різних галузях.

Вся наша продукція відповідає високим стандартам якості, що підтверджено численними сертифікатами та наявністю великої кількості задоволених клієнтів. Вибираючи в якості свого партнера такого виробника, як «Майстерфайбр», ви отримуєте можливість купити якісне, довговічне та функціональне покриття за доступною ціною.

Яким має бути покриття бігових доріжок?

Насамперед, воно має бути безпечним для здоров’я спортсменів. Наша компанія пропонує покриття, які створюють комфорт для тих, хто тренується, і дозволяють значно знизити ризик виникнення травми. М’яка поверхня перешкоджає отриманню травм під час падіння, але в той же час ноги спортсменів не «в’язнуть» у верхньому шарі, завдяки її високій пружності.
Особливо актуальним є використання синтетичних гумових покриттів для проведення змагань високого рівня у спорткомплексах, на стадіонах, у школах та інших закладах, пов’язаних зі спортом. Покриття витримують серйозні навантаження, і не пошкоджується навіть якщо по них бігати у шипованому взутті.

Відсутність швів та стиків дозволяє створювати ідеально рівну поверхню. Особлива технологія укладання допомагає забезпечити високу адгезію до базової основи, та значно продовжити термін служби.

Наш десятирічний досвід роботи, тісна і плідна співпраця з європейськими заводами-виробниками матеріалів і компонентів, гарна технічна база та наявність фахівців, які отримали найкраще навчання, – все це дозволяє нам казати, що ми пропонуємо тільки кращу якість покриттів, швидкі терміни виробництва та оптимальний рівень цін на весь комплекс робіт з укладання покриттів.

У нашому арсеналі є покриття як для професійних бігових доріжок так і для аматорського спорту. Покриття укладаються механічним способом за допомогою машин SMG, що в свою чергу впливає на терміни виробництва, якість покриття та його довговічність.

ПЕРЕВАГИ ПОКРИТТІВ:

  • Комфорт та зручність для спортсменів. Як любителі, так і професійні бігуни оцінять всі переваги нового покриття для доріжок і зможуть досягти відмінних результатів.
  • Високі експлуатаційні властивості. Настил має абсорбуючі характеристики, але не вбирає воду в себе, а пропускає її. Це дозволяє уникнути ковзання після зливи, і дає можливість проводити тренування практично в будь-яку погоду.
  • Можливість вибору відповідного кольору. а допомогою різних відтінків ви зможете створити на своєму спортивному майданчику чи стадіоні потрібну колірну гаму, та за необхідності додати до неї логотип або зображення.
  • Висока зносостійкість. Вологостійкість і міцність гумової поверхні є гарантією її тривалого терміну служби та стійкості до зовнішніх впливів.
  • Універсальність. Наші покриття для стадіонів широко використовуються як для аматорських, так і для професійних змагань, та укладаються у закритих комплексах та на відкритих майданчиках. Крім цього, склад наноситься практично на будь-яку поверхню: ґрунт, асфальт, бетон, залізо чи дерево.
  • Чудова шумоізоляція. Гумова поверхня «поглинає» звуки, роблячи біг ще комфортнішим для спортсменів.
  • Травмобезпека. Пружна, але водночас м’яка та еластична поверхня допомагає запобігти виникненню травми.
  • Екологічність. Безпека для здоров’я та навколишнього середовища підтверджена численними випробуваннями, а відсутність неприємного запаху та випарів дозволяє використовувати покриття для бігової доріжки навіть у закритих приміщеннях з поганою вентиляцією.
  • Привабливий зовнішній вигляд. Ідеально рівна кольорова поверхня стає справжньою прикрасою для будь-якого спортивного об’єкта.

Компанія «Майстерфайбр» забезпечує виготовлення, постачання та монтаж спортивного покриття, а також нанесення необхідної розмітки. Наші досвідчені фахівці завжди готові прийти на допомогу та підібрати найбільш підходящий варіант з урахуванням індивідуальних запитів, цілей та бюджету.